Національна Програма енергоефективності "Ощадний Дім"

У 2017 році в Україні діє «Державна програма часткової компенсації», яка відшкодовує 35% вартості придбаного обладнання та/або матеріалів, що використовують для енергозбереження власного житла, офісів, виробничих приміщень тощо. Дія програми розрахована до кінця нинішнього року, а відшкодування коштів, витрачених на придбання обладнання (і/або матеріалів) здійснюється при оформленні кредиту через Ощадбанк і називається «Ощадний Дім».

У рамках реалізації урядової програми енергозбереження, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011р. № 1056, Ощадбанк здійснює кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива і енергії (крім природного газу), а також матеріалів для енергозбереження та утеплення житла.

Дана програма передбачає відшкодування позичальникам 35% від суми кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання або матеріалів.

ФОП Ванчугов Г.І., виробник електрорадіаторів «Теплотерм», спільно із «Ощадбанком» за підтримки Державної програми «Ощадний Дім» надає споживачам можливість придбати основне обладнання і матеріали, на які діє схема часткового відшкодування коштів.

До цього переліку обладнання і матеріалів входять: радіатори опалення, регулятори температури повітря в приміщенні (в тому числі автоматичні) і відповідне додаткове обладнання і матеріали до них; радіатор опалення з автоматичним терморегулятором.

Схема отримання часткової компенсації та оформлення кредиту за даною програмою досить проста. Кредит надається «Ощадбанком» на наступних умовах: сума кредиту становить від 1000 грн. до 50000 грн.; процентна ставка - 17,99% річних; 3,4% за видачу кредиту; обов'язковий початковий внесок - 10% від вартості товару; термін кредитування - до 3 років; пакет документів - паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи за 6 місяців, рахунок-фактура на товар.

Як показала практика, дана програма дуже вигідна покупцеві, адже за придбаний товар споживач сплачує банку 17,99% річних на суму взятого кредиту, а держава повертає йому 35% від вартості взятого кредиту на товар.

Чимало споживачів, які вже скористалися «Державною програмою часткової компенсації», вибрали електрорадіатори ТМ «Теплотерм» по ряду причин.

По-перше, електрорадіатори«Теплотерм» найбезпечніші, надійні та економічні серед аналогів, що підтверджується результатами багаторічного моніторингу серед товарів даної групи. По-друге, надійність і довговічність експлуатації цихелектрорадіаторів робить цю програму ще економічнішою і вигіднішою для споживача. А економія повинна бути «економною» - такою є сьогодні вимога часу!