Наша продукція

Mirteco - 12

Mirteco - 12

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 10

Mirteco - 10

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 8

Mirteco - 8

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 6

Mirteco - 6

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 4

Mirteco - 4

алюминиевый электрорадиатор

Наші переваги

Автономне, ефективне і комфортне опалення

Економія і оптимальне використання електроенергії

Безпека і екологічність

Можливість створити мікроклімат окремо і в будинку і в цілому

Комплектуючі європейської якості

Електричне опалення від компанії "Теплотерм"


З настанням холодів ми замислюємося про те, як якісно, раціонально і з меншими матеріальними витратами забезпечити тепло і комфорт у власній квартирі, в офісі чи на великому підприємстві.

Сьогодні, з усього розмаїття видів опалення, споживачі віддають перевагу автономному опаленню через низку причин, однією з яких є підтримання необхідного температурного режиму в різних приміщеннях, що напряму впливає на істотну економію коштів.

Ринок України насичений різними приладами і системами опалення, які розраховані на будь-яку цінову категорію. Серед безлічі великих і середніх фірм, які виготовляють цей вид обладнання, Київська компанія «Теплотерм» майже 15 років займає одне з провідних місць на ринку.

У сучасному електрообігрівачі «Теплотерм» фахівцями компанії втілені найбільш цінні і корисні напрацювання з урахуванням побажань споживачів.

Враховуючи неодноразове підвищення тарифів на комунальне опалення протягом останніх років, спеціалісти фірми зробили основною перевагою електроопалювальної системи «Теплотерм» значну економію електроенергії. Вбудований в радіаторі прилад «клімат-контролю» з програмованим таймером дозволяє самостійно регулювати температуру повітря в приміщенні.
Фахівці Компанії гарантують покупцям насамперед надійність і безпеку, ефективність та екологічність електроопалювальної системи ТМ «Теплотерм».

Новости


Національна Програма енергоефективності "Ощадний Дім"

В 2017 году в Украинедействует «Государственная программа частичной компенсации», которая возмещает35% стоимости приобретенного оборудования...

ВІДЕО Електрорадіатор «ТЕПЛОТЕРМ»

Електрорадіатор «Теплотерм». Інтелектуальна, комфортна система електричного опалення економить ваші кошти, й ідеально підходить для будь-якого типу приміщень.


Гібридне (комбіноване) опалення

Проблема опалення в зимовий період хвилює, мабуть, кожну середньостатистичну родину України. Постійне збільшення тарифів...