Наша продукція

Mirteco - 12

Mirteco - 12

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 10

Mirteco - 10

алюминиевый электрорадиатор

Mirteco - 8

Mirteco - 8

алюминиевый электрорадиатор

Наші переваги

Автономне, ефективне і комфортне опалення

Економія і оптимальне використання електроенергії

Безпека і екологічність

Можливість створити мікроклімат окремо і в будинку і в цілому

Комплектуючі європейської якості

Електрорадіатори "MIRTECO" від виробникаЕлектрорадіатори «МIRTECO» - складаються з алюмінієвого радіатора, наповненого незамерзаючої рідиною (до -20 *), який може опалювати в якості основного опалення. Електрорадіатори «МIRTECO» - оновлена ​​європейська версія електричного радіатора «Теплотерм», включає в себе основні вимоги безпеки Директив EC / EU Нового підходу, це розумна, комфортна система електричного опалення, має європейський сертифікат відповідності CE. Електричні радіатори мають іммерсійний, безшумний нагрівальний елемент HD-картридж, розроблений за технологією HighDurability, який розташований в нижній частині радіатора по всій його довжині.

«MIRTECO» - універсальне, комфортне і економне електричне опалення для квартир, приватних будинків, громадських та промислових приміщень, по ефективності і економії по праву займає перше місце (заради справедливості додамо - після теплового насоса, що має ККД більше 100%). Ми не порушуємо закони фізики, адже її (фізику) ще нікому не вдалося обдурити: скільки втрачає приміщення кВт тепла, стільки необхідно компенсувати - електрикою, дровами або вугіллям. У електрорадіатор «Міртеко» поєднуються всі три основних критерії економного опалення.

Зі шкільної програми ми знаємо, що мідь і алюміній найкращі матеріали по тепловіддачі: а значить - алюмінієвий радіатор швидко акумулює і віддає тепло.

Другий критерій і умова - це площа тепловіддачі. Якщо розкласти все оребрения алюмінієвого радіатора в одну площину, то в порівнянні з будь-якими іншими обігрівачами ми отримаємо величезну площу тепловіддачі.

Третій критерій - щосекундний клімат контроль. Електрорадіатор «Mirteco» має чотири режими домашнього роботи і добово-тижневий таймер програматор. Іншими словами, ми не даємо зайвого тепла, а даємо стільки, скільки необхідно. При потребі можна привласнити необхідну температуру приміщення кожній годині роботи приладу протягом тижня, тим самим додатково заощадивши кошти.

Безпека електрорадіатори забезпечується завдяки розумній схемотехніки, європейськими комплектуючими і автоматичним італійським клапаном, який знаходиться в кожному приладі.

Простота способу установки і експлуатації приладу, інтуїтивно зрозуміле управління, можливість використовувати як стаціонарно на стіні (настінний монтаж в комплекті), так і більш мобільний варіант на коліщатках, які можна купити додатково в якості аксесуару до електрорадітору.

MIRTECO - розумна, комфортна система опалення європейської якості, розроблена і вироблена українськими інженерами в Україні.


Новости


Національна Програма енергоефективності "Ощадний Дім"

В 2017 году в Украинедействует «Государственная программа частичной компенсации», которая возмещает35% стоимости приобретенного оборудования...

ВІДЕО Електрорадіатор «ТЕПЛОТЕРМ»

Електрорадіатор «Теплотерм». Інтелектуальна, комфортна система електричного опалення економить ваші кошти, й ідеально підходить для будь-якого типу приміщень.


Гібридне (комбіноване) опалення

Проблема опалення в зимовий період хвилює, мабуть, кожну середньостатистичну родину України. Постійне збільшення тарифів...